Slapukų politika

UAB „Benefita” SLAPUKŲ POLITIKA

Įvadas

UAB „Benefita”, įmonės kodas 123247929, registruota adresu Latvių g. 15, Vilnius, Lietuvos Respublika (toliau – Bendrovė) yra nekilnojamojo turto įmonė.

Šioje Slapukų politikoje yra pateikiama informacija apie Bendrovės naudojamus slapukus bei nurodoma, kaip slapukai gali būti valdomi Bendrovės internetinėje svetainėje https://www.ntbenefita.lt/. Naudodamiesi Bendrovės internetine svetaine, Jūs sutinkate su šios Slapukų politikos nuostatomis.

Kas yra slapukai?

Slapukas (angl. cookie)– tai mažas tekstinis failas, kuris yra įrašomas į Jūsų kompiuterio ar mobilaus prietaiso (toliau įrenginys) naršyklę, kai Jūs apsilankote Bendrovės internetinėje svetainėje.

Kodėl mes naudojame slapukus:

 • užtikrinti, kad svetainė veikia taip, kaip ji turi veikti;
 • leidžia lengviau suvokti vartotojų poreikius ;
 • naudojant slapukus Jūs esate atpažįstamas kaip svetainės lankytojas;
 • fiksuojami svetainės lankomumo duomenys: informacija, kiek lankytojų apsilankė svetainėje, bei kokia informacija yra dažniau skaitoma.
 • išsaugoti jūsų nustatymus per apsilankymą ir tarp jų;
 • pagerinti svetainės greitį/saugumą;
 • suteikti jums galimybę pasidalinti puslapiais socialiniuose tinkluose, pvz., „Facebook“,
 • užtikrinti, kad prisijungę galėsite pritaikyti svetainę savo poreikiams, kad greičiau rastumėte tai, ko ieškote;
 • nuolat tobulinti svetainę, kad jį būtų jums dar patrauklesnė;
 • kurti veiksmingesnę rinkodarą.

Kokius slapukus naudoja Bendrovė?

Kai kurie Bendrovės naudojami slapukai yra įdiegiami Jūsų įrenginio naršyklėje tik naršymo sesijos metu, t. y. iki tol, kol išeinate iš Bendrovės internetinės svetainės. Tokie slapukai yra vadinami „sesijos slapukais“, nes jie automatiškai nustoja galioti pasibaigus vartotojo sesijai ir uždarius Bendrovės internetinę svetainę.

Kita slapukų rūšis, t.y. „nuolatiniai slapukai“, susideda iš tekstinio failo, kuris saugomas Jūsų įrenginyje tam tikrą nustatytą laiką iki galiojimo pabaigos arba tol, kol Jūs atsisakote slapuko ir jį ištrinate.

Bendrovės internetinė svetainė gali naudoti penkių rūšių slapukus: privalomuosius slapukus, funkcinius slapukus, analitinius slapukus, reklaminius ir tikslinės rinkodaros slapukus ar trečiųjų šalių slapukus.

Konkrečių slapukų, kurie yra naudojami Bendrovės internetinėje svetainėje, sąrašas, parametrai, galiojimo laikas ir kt. pateikiami žemiau:

 • Privalomieji slapukai – šie slapukai yra būtini ir yra naudojami techniniais tikslais, pavyzdžiui, kad galėtumėte nevaržomai naršyti Bendrovės internetinėje svetainėje ir naudotis visomis jos funkcijomis. Be privalomųjų slapukų Bendrovės internetinė svetainė gali veikti netinkamai.
 • Funkciniai slapukai – šie slapukai leidžia Bendrovės internetinei svetainei atsiminti Jūsų pasirinkimą, kad išvengtumėte nustatymų keitimų kaskart apsilankius Bendrovės internetinėje svetainėje. Šie slapukai padeda įsiminti Jūsų pasirinkimus ir nustatymus (pvz., vartotojo vardą, kalbą ar regioną, kuriame esate), kad Bendrovės internetinė svetainė galėtų pasiūlyti Jums patobulintas ir personalizuotas funkcijas
 • Reklaminiai ir tikslinės rinkodaros slapukai – šie slapukai yra naudojami tam, kad Bendrovė galėtų pateikti tiksliau į Jus ir Jūsų interesus orientuotą reklamą bei pagerinti internetinės svetainės reklamų ir komunikacijos efektyvumą. Šios rūšies slapukai taip pat naudojami reklamos kampanijos veiksmingumui matuoti. Šie slapukai gali būti naudojami siekiant įsiminti, į ką žiūrėjote, apsilankę svetainėje.

KAIP GALIU VALDYTI SLAPUKUS?

Griežtai privalomi slapukai ir analitiniai slapukai yra naudojimosi mūsų svetaine sąlyga. Jei atsisakysite šių slapukų rūšių, negalime numatyti, kaip mūsų svetainė veiks, kai joje apsilankysite.

Galite kontroliuoti funkcinių slapukų ir tikslinių arba reklaminių slapukų naudojimą, pakeitę naršyklės nustatymus.

Atkreipkite dėmesį, kad trindami slapukus arba išjungdami slapukų naudojimą ateityje, galite nepasiekti tam tikrų mūsų svetainės dalių ar funkcijų. Jei pakeisite slapukų nustatymus, tai paveiks ir kitas jūsų lankomas svetaines.

INFORMACIJA APIE NAUDOJAMUS SLAPUKUS INTERNETO PUSLAPYJE benefitaproperty.lt

 

Slapuko pavadinimas

Naudojimo tikslas

Galiojimo laikas

Google analytics

Svetainės lankomumo stebėjimas

Naršymo sesijoje

   
   

 

Scroll to Top